Meniu
Meniu
Jūsų krepšelis

Alhonga

Gamintojas: Alhonga Prekės kodas: 941
Alhonga HJ-DS10 yra kokybiškos stabdžių kaladėlės, skirtos Shimano Deore ir kitų serijų modeliams. Jos pasižymi aukšta stabdymo efektyvumu ir patvarumu. Dėl savo konstrukcijos, šios kaladėlės užtikrina gerą šilumos valdymą ir mažina stabdymo metu atsirandančią triukšmą. Tinka tiek sausoms, tiek drėg..
6.99€
Be PVM:6.99€
Į krepšelį
Gamintojas: Alhonga Prekės kodas: 81
Šis Alhonga stabdžių trosas (1.5 x 1800 mm) su 7 x 8 mm galvute yra ilgesnio ilgio, suteikiantis daugiau montavimo lankstumo ir pasirinkimo galimybių. Nerūdijančio plieno medžiaga garantuoja aukštą atsparumą ir ilgaamžiškumą, o trosas idealiai tinka naudoti su ilgesniais dviračio rėmais ar norint pa..
2.00€
Be PVM:2.00€
Į krepšelį
Gamintojas: Alhonga Prekės kodas: 944
Alhonga HJ-DS29 yra stabdžių kaladėlės, kurios yra sukurtos kaip patikima atsarginė dalis Formula Oro stabdžių sistemoms. Jos suteikia tvirtą stabdymo sukibimą ir yra labai atsparios dėvėjimuisi, užtikrindamos ilgalaikį naudojimą ir mažesnes eksploatacines išlaidas. Šios kaladėlės yra itin patogios ..
2.80€
Be PVM:2.80€
Į krepšelį
Gamintojas: Alhonga Prekės kodas: 994
Alhonga HJ-DS15 stabdžių kaladėlės yra puikus pasirinkimas dviratininkams, kurie nori patikimo stabdymo už prieinamą kainą. Šios kaladėlės yra suderinamos su Deore M555 ir Nexave C901 stabdžiais, ir yra sukurtos siekiant užtikrinti tvirtą stabdymo jėgą ir gerą veikimą tiek drėgnomis, tiek sausomis s..
3.99€
Be PVM:3.99€
Į krepšelį
Gamintojas: Alhonga Prekės kodas: 71
Šios Alhonga V-brake stabdžių rankenėlės su 2 pirštų laikikliais yra pagamintos iš aukštos kokybės plastiko, suteikiančio lengvumą ir patvarumą. Rankenėlės ergonomiškas dizainas užtikrina patogų ir tikslų stabdymą, o atsparumas orams bei UV spinduliams užtikrina, kad rankenėlės išliks patikimos ir e..
5.00€
Be PVM:5.00€
Į krepšelį
Gamintojas: Alhonga Prekės kodas: 1739
Alhonga stabdžių šarvas baltos spalvos yra 2 m ilgio ir 5 mm storio su 2P (dvigubu apvalkalu). Šis šarvas yra tinkamas dviračių mėgėjams, kurie nori ne tik funkcionalumo, bet ir estetikos, derinant šarvo spalvą prie dviračio dizaino...
3.00€
Be PVM:3.00€
Į krepšelį
Gamintojas: Alhonga Prekės kodas: 15V
Alhonga 70mm V-brake stabdžių trinkelės yra skirtos dviratininkams, kurie vertina aukštos kokybės stabdymą. Jos pasižymi 70 mm ilgio, užtikrinančiu geresnį sukibimą ir stabdymo jėgą. Šios trinkelės yra pagamintos taip, kad atlaikytų sunkias važiavimo sąlygas ir užtikrintų ilgaamžiškumą...
2.00€
Be PVM:2.00€
Į krepšelį
Gamintojas: Alhonga