Meniu
Meniu
Jūsų krepšelis

Selle Italia

Gamintojas: Selle Italia Prekės kodas: 6298
Balnelis Selle Italia Flite Boost TM Superflow L Test - ergonomiškas ir patvarus balnelis, su technologijos pranašumais, suteikiantis optimalų komfortą ilgoms kelionėms. Tai aukštos kokybės balnelis, pritaikytas tiek profesionalams, tiek kasdieniams dviračių mėgėjams...
62.00€
Be PVM:62.00€
Į krepšelį
Gamintojas: Selle Italia Prekės kodas: 6757
Selle Italia X-Bow L yra naujoviška sėdynė, sukurtaa pagerinti komfortą ir našumą važiuojant bekelėje, įskaitant kalnų dviračius, žvyro dviračius ir elektrinius dviračius. Štai pagrindinės šio balnelio savybės ir detalės:Dizainas ir StruktūraX-Bow L yra 155 mm pločio ir 255 mm ilgio, todėl jis tinka..
54.90€
Be PVM:54.90€
Į krepšelį
Gamintojas: Selle Italia Prekės kodas: 6003
Balnelis Selle Italia Novus Endurance TM Superflow L yra aukštos kokybės dviračių balnelis, sukurtas ilgoms kelionėms. Jo specialus "Superflow" technologija kurį sumažina spaudimą ilgu kelioniu metu ir užtikrina gerą kraujotaką. Techninės savybės:Matmenys: 149 x 288 mm.Ergonomiškas dizainas su prita..
88.00€
Be PVM:88.00€
Į krepšelį
Gamintojas: Selle Italia Prekės kodas: 6864
Balnelis Selle Italia SLR TM Superflow S T – tai aukštos kokybės ir ergonomiškas dviračių balnelis, sukurtas siekiant maksimalaus komforto ir našumo. Šis balnelis turi unikalų "Superflow" dizainą, kuris mažina spaudimą sėdmenų srityje ir gerina kraujotaką.Techninės savybės:Ergonomiškas dizainas ir p..
52.50€
Be PVM:52.50€
Į krepšelį
Gamintojas: Selle Italia Prekės kodas: 6758
Selle Italia X-Bow S yra specialiai sukurtas kalnų ir e-dviračių balnelis, pasižymintis unikalia tvirtinimo sistema, kuri užtikrina neprilygstamą komfortą ir prisitaikymą prie nelygių paviršių. Šis balnelis sujungia modernų dizainą ir aukštą funkcionalumą, todėl yra puikus pasirinkimas ilgiems važia..
54.90€
Be PVM:54.90€
Į krepšelį
Gamintojas: Selle Italia Prekės kodas: 6859
Balnelis Selle Italia Donna Gel Flow yra specialiai sukurtas dviratininkams, siekiantiems maksimalaus komforto ir efektyvumo savo dviračio kelionėse. Dizainas sukurtas pagal Gel Flow technologija, kuri sumažina spaudimą ir trintį, kartu suteikdama minkštumo ir elastingumo pojūtį ilgesniems važi..
46.00€
Be PVM:46.00€
Į krepšelį
Gamintojas: Selle Italia Prekės kodas: 4462
Balnelis Selle Italia Sportourer FLX Lady yra išskirtinės kokybės balnelis, sukurtas moterims, siekiančioms aukščiausio komforto dviračio kelionėse. Šis balnelis pasižymi subtiliu ir elegantišku dizainu, kuris puikiai tinka bet kokiam stiliaus dviratininkėms.Jo ergonomiškas dizainas ir specialiai pr..
23.99€
Be PVM:23.99€