Meniu
Meniu
Jūsų krepšelis

V-brake stabdžiai

Dviračio V-brake stabdžiai yra ratlankio stabdžių sistema, kurią dažnai naudoja kalnų ir laisvalaikio dviračiuose. Ši sistema naudoja dviejų svirtelių mechanizmą, kuris spaudžia stabdžių kaladėles prie dviračio ratlankio, taip sulėtinant arba sustabdant dviratį. V-brake stabdžiai yra populiarūs dėl savo lengvumo, prieinamumo ir paprastumo, tačiau jie nėra tokie ilgaamžiai kaip diskiniai stabdžiai ir gali prarasti efektyvumą naudojant drėgnomis sąlygomis.

Gamintojas: Saccon Prekės kodas: 7612
2.00€
Be PVM:2.00€
Į krepšelį
Gamintojas: Shimano Prekės kodas: 2369
Shimano BR-T4000 Alivio priekiniai V-brake stabdžiai su 107 mm kojele ir S65T trinkelėmis yra sukurti atsižvelgiant į aukšto lygio patikimumą ir ilgaamžiškumą. Jų konstrukcija užtikrina sklandų ir galingą stabdymą, o aukštos kokybės trinkelės padidina efektyvumą ir mažina dilimą. Šių stabdžių pritai..
11.00€
Be PVM:11.00€
Į krepšelį
Gamintojas: Shimano Prekės kodas: 3564
Šie aukštos kokybės Shimano BR-R3000 Sora priekiniai plentiniai stabdžiai yra puikus pasirinkimas bet kokio lygio dviratininkams, ieškantiems patikimo ir efektyvaus stabdymo sprendimo. BR-R3000 modelis pasižymi keliomis svarbiomis savybėmis, užtikrinančiomis ne tik puikią stabdymo galią, bet ir ilga..
25.00€
Be PVM:25.00€
Į krepšelį
Gamintojas: