Meniu
Meniu
Jūsų krepšelis

Telefonų laikikliai

Išmanieji telefonai tapo svarbūs ypač dviratininkams po 2007 metų, kai buvo išleistas pirmasis „iPhone“. Šis telefonas, su savo dideliu liečiamuoju ekranu ir galimybe atsisiųsti įvairias programėles, įskaitant navigacijos ir treniruočių sekimo programėles, padarė didelę įtaką dviračių sportui. Kitas svarbus žingsnis buvo 2008 metais, kai buvo pristatyta „Android“ operacinė sistema, leidusi išmaniųjų telefonų gamintojams pasiūlyti įvairias įrenginių galimybes ir kainų kategorijas, kas padidino jų prieinamumą.

Telefonų laikikliai dviračiui yra specialiai sukurti įrenginiai, leidžiantys saugiai pritvirtinti išmaniuosius telefonus prie dviračio vairo. Šie laikikliai yra nepakeičiami, kai reikia naudotis navigacija, sekti treniruotės duomenis ar tiesiog laikyti telefoną patogioje ir matomoje vietoje.


Prekės kodas: 4095A
GripGrab neperšlampamas dėklas yra būtinas aksesuaras dviratininkams, norintiems apsaugoti savo iki 5.5" dydžio mobiliuosius telefonus nuo lietaus ar purvo. Skaidrus ekranas leidžia naudoti telefoną be būtinybės jį išimti, o atskiras skyrius pinigams bei kortelėms suteikia papildomą funkcionalumą...
36.00€
Be PVM:36.00€
Į krepšelį
Gamintojas: SKS Prekės kodas: 4876
SKS Compit+ yra inovatyvus telefono laikiklis su integruota akumuliatoriaus funkcija, skirtas tvirtinimui ant dviračio vairo. Šis laikiklis užtikrina ne tik patikimą telefono tvirtinimą, bet ir patogų įkrovimą kelionės metu, naudojant belaidžio įkrovimo technologiją.Pagrindinės funkcijos:• Belaidis ..
54.90€
Be PVM:54.90€
Į krepšelį
Gamintojas: SahooBags Prekės kodas: 6444
Telefono laikiklis SahooBags yra puikus būdas laikyti savo telefoną prieinamą ir saugų per jūsų dviračio keliones. Jis tinka 5" - 6.5" telefonams ir tvirtinamas ant vairo, leisdamas jums lengvai matyti navigacijos programas ar atsiliepti į skambučius, neatsitraukiant nuo kelio..
9.00€
Be PVM:9.00€
Į krepšelį
Gamintojas: SKS Prekės kodas: 3406
SKS Compit E Spacer telefono laikiklio adapteriai yra puikus būdas pritaikyti jūsų telefono laikiklį su Shimano ir Yamaha displejais. Šie adapteriai užtikrina saugų ir tvirtą telefono laikiklio tvirtinimą prie jūsų dviračio. Tai leis jums naudoti savo telefoną kaip navigacijos priemonę arba stebėti ..
8.00€
Be PVM:8.00€