Meniu
Meniu
Jūsų krepšelis

Dviračių balneliai, sėdynės

Dviračio sėdynės evoliucija prasidėjo kartu su pačiu dviračiu dar 1818 m., kai buvo sukurtas pirmasis dviratis - "draisine". Vėlesni dviračių modeliai buvo žinomi dėl jų neparankių ir net komforto nesuteikiančių sėdynių, tačiau būtent šie modeliai ir paskatino tolesnes inovacijas sėdynių srityje.

Šiuolaikinės dviračių sėdynės gali turėti įvairiausių konstrukcijų, pradedant minkštomis ir baigiant kietosiomis, taip pat kombinuotais modeliais, kurie apjungia abi šias savybes.


Gamintojas: Selle Monte Grappa Prekės kodas: 4722
Balnelis Selle Monte Grappa PU yra patogus ir ergonomiškas dviračių balnelis, kuris sukurtas siekiant užtikrinti maksimalų komfortą ilgų ir intensyvių važiavimų metu. Šio balnelio pagrindas pagamintas iš kokybiško poliuretano (PU), kuris suteikia lankstumą, bet tuo pačiu užtikrina pakankamą tvirtumą..
11.00€
Be PVM:11.00€
Į krepšelį
Gamintojas: Selle Monte Grappa Prekės kodas: 3746
6.00€
Be PVM:6.00€
Į krepšelį
Gamintojas: Velo Prekės kodas: 1430
Balnelis Velo Plush VL-6234 - ergonomiškas ir patogus balnelis, sukurtas maksimaliam dviračio važiavimo komfortui. Jo dizainas pritaikytas žmogaus kūno anatomijai, mažindamas spaudimą ir nuovargį. Pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų, atsparių dilimui ir atmosferos sąlygoms. Puikiai tinka tiek spo..
19.00€
Be PVM:19.00€
Į krepšelį
Gamintojas: Selle Monte Grappa Prekės kodas: 3728
Balnelis Selle Monte Grappa K2 Gel Tech suteikia puikų komfortą ilgoms dviračio kelionėms. Jo ergonomiškas dizainas su gelio įdėklais mažina spaudimą ir užtikrina optimalų palaikymą. Pagamintas iš aukštos kokybės dirbtinės odos, atsparios vandeniui ir dilimui, šis balnelis yra patvarus ir ilgaamžis...
13.00€
Be PVM:13.00€
Į krepšelį
Gamintojas: Selle Monte Grappa Prekės kodas: 3895
Balnelis Selle Monte Grappa PiQuadro 280 x 235 mm. yra ergonomiškai suformuotas balnelis, suteikiantis patogumą ilgoms kelionėms. Pagamintas iš aukštos kokybės dirbtinos odos, kurį yra atspari aplinkos sąlygoms. Tai patvarus ir ilgaamžis balnelis.Ergonomiškas dizainas suformuotas pagal žmogaus kūno ..
23.99€
Be PVM:23.99€