Meniu
Meniu
Jūsų krepšelis

Pristatymas


Dviračių parduotuvė „Dviračių Pasaulis“ siūlo patogų ir greitą prekių pristatymą visoje Lietuvoje. Pasirinkus mūsų pristatymo paslaugas, Jūsų naujasis dviratis ar priedai bus pristatyti tiesiai iki Jūsų namų durų. Mes rūpinamės, kad kiekviena siunta būtų saugiai ir atsakingai perduota, todėl galite būti ramūs, jog Jūsų užsakytos prekės atkeliaus laiku ir nepažeistos. 

Visi dviračiai pristatomi standartinėje gamintojo pakuotėje, dažniausiai su nuimtu priekiniu ratu, taip pat nuimtu vairu, sėdyne. Tai užtikrina, kad transportavimo metu Jūsų dviratis būtų apsaugotas ir užimtų mažiau vietos. Pirkėjui gavus dviratį, jo susirinkimu reikia pasirūpinti pačiam.

Visą reikiamą informaciją bei instrukcijas, kaip surinkti ir sureguliuoti dviratį, rasite gamintojo pridėtoje „naudojimo instrukcijoje“ kuri dažniausiai pateikiama dviračio gamintojo kalba. Norėdami sužinoti daugiau, pasitikrinkite informaciją internete.


Dviraciupasaulis.lt siuntų pristatymu pasirūpina Omniva kurjerių tarnyba. Siuntos pristatomos darbo dienomis nuo 8.00 iki 17.00 val.


Prekių pristatymas į namus:

  • Siunta, kurios vertė  150 Eur ir daugiau, pristatymas Lietuvoje (išskyrus Neringą) yra nemokomas.
  • Siunta, kurios vertė 149 Eur ir mažiau, pristatymo DPD kurjeriu kaina 3,9 Eur,

Prekių pristatymas į Omniva paštomatą:

  • Dviračių dalis ir aksesuarus, kurių pakuotės dydis neviršyje nustatytų normų, galime pristyti į Omniva paštomatą, užsakymų iki 150 eur pristatymo kaina 2,50 Eur.

Atsiėmimas iš Omniva paštomatų – tai patogus ir ekonomiškas būdas gauti internetu užsakytas prekes. Renkantis šį pristatymo būdą, užsakovui tereikia nurodyti jam artimiausią Omniva paštomatą kaip pageidaujamą prekių atsiėmimo vietą.

Pristatymo procesas ir laikotarpis: Pristatymas į Omniva paštomatus vyksta per 3–5 darbo dienas. Gavus pranešimą su unikaliu atsiėmimo kodu per SMS arba elektroninį paštą, klientas gali vykti atsiimti siuntos. Paštomate pasirinkus norimą kalbą ir funkciją „Atsiimti siuntą“, tereikia įvesti gautą kodą, ir durelės atsivers. Po siuntos paėmimo svarbu uždaryti dureles ir paspausti patvirtinimą ekrane. Siuntos kvitas, jei reikia, gali būti atsispausdintas vietoje.

Siuntos dydžio ir svorio apribojimai: Maksimalus leistinas siuntos svoris yra 30 kg. Siunta privalo tilpti į vieną iš trijų paštomatų dėžių, kurių išmatavimai yra:

  • S: 9x38x64 cm 
  • M: 19x38x64 cm
  • L: 39x38x64 cm

Siuntų saugojimo terminas: Siunta paštomate saugoma 7 kalendorines dienas nuo pranešimo, kuomet užsakymas pasiekė paštomatą. Informacija apie atvykusį užsakymą ir atsiėmimo kodas bus praneštas SMS žinute ir elektroniniu paštu. Jeigu per nurodytą laikotarpį siunta nebus pasiimta, ji bus grąžinta atgal į siuntėjo nurodytą vietą. Svarbu paminėti, kad siuntos perdavimas į kitą pristatymo vietą nėra įmanomas.

Siuntos Lietuvoje (išskyrus Neringą) pristatomos per 3-5 darbo dienas.  Prekių pristatymo terminas skaičiuojamas nuo užsakymo patvirtinimo  (apmokėjimo) dienos. Kiekvienos prekės pristatymo terminą galite atrasti prekės aprašymo lange. Išimtiniais atvejais prekių pateikimas gali vėluoti dėl nenumatytų, nuo Pardavėjo nepriklausančių aplinkybių. Tokiu atveju Pardavėjas įsipareigoja nedelsiant susisiekti su Pirkėju ir suderinti prekių pateikimo sąlygas.