Meniu
Meniu
Jūsų krepšelis

Wellgo

Gamintojas: Wellgo Prekės kodas: 1847
Pedalai Wellgo LU946 yra puikus pasirinkimas tiems, kas ieško patikimų, patogių pedalų. Šie pedalai yra pagaminti iš aukštos kokybės aliuminio lydinio, kuris užtikrina jų ilgaamžiškumą ir atsparumą aplinkos poveikiui.Pagrindinės savybės:Medžiaga: Aliuminio lydinys, kuris yra lengvas ir tvirtas, sute..
16.00€
Be PVM:16.00€
Į krepšelį
Gamintojas: Wellgo Prekės kodas: 1560
Pedalai Wellgo M20 yra puikus pasirinkimas mėgstantiems patikimus ir patogius dviračio pedalus.Medžiaga: Aliuminio lydinys, užtikrinantis tvirtumą ir ilgaamžiškumą.Ašis: Chromo-molibdeno plienas, garantuojantis stiprumą.Dizainas: Ergonomiška platforma su neslystančia danga, užtikrinanti gerą sukibim..
16.00€
Be PVM:16.00€
Į krepšelį
Gamintojas: Wellgo Prekės kodas: 1567
Pedalai Trekking Wellgo C099 yra puikus pasirinkimas tiems, kas mėgsta ilgas keliones su dviračiu,Pagrindinės savybės:Medžiaga: Tvirtas aliuminio lydinys ir plastikas, suteikiantis pedalams lengvumą ir patvarumą.Ašis: Chromo-molibdeno plienas, garantuojantis stiprumą ir atsparumą dilimui.Guoliai: Au..
40.00€
Be PVM:40.00€
Į krepšelį
Gamintojas: Wellgo Prekės kodas: 1837
Wellgo M248DU yra dviračių pedalai, skirti trekkingui. Jie yra pagaminti iš patvaraus metalo, turintys ergonomišką dizainą, kad užtikrintų komfortą ilgose kelionėse. Šie pedalai tinka tiek ilgam, tiek kasdieniam naudojimui, ir yra puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško patikimų pedalų...
12.40€
Be PVM:12.40€
Į krepšelį
Gamintojas: Wellgo Prekės kodas: 1838
Trekking pedalai Wellgo M 224G yra puikus pasirinkimas ilgoms ir patogioms kelionėms dviračiu. Šie pedalai yra pagaminti iš aliuminio, kuris užtikrina jų stiprumą ir ilgaamžiškumą. Ergonomiškas dizainas padeda sumažinti nuovargį ir padidina komfortą ilgose kelionėse.Pagrindinės savybės:Medžiagos: Pe..
15.00€
Be PVM:15.00€
Į krepšelį
Gamintojas: Wellgo Prekės kodas: 168
Wellgo WAM-D10 yra aukštos kokybės MTB (kalnų dviračių) pedalai, kurie puikiai tinka tiek pradedantiesiems, tiek patyrusiems MTB entuziastams, ieškantiems patvarumo ir efektyvumo savo nuotykiams gamtoje.Pagrindinės savybės:Medžiagos ir konstrukcija: Pedalai yra pagaminti iš magnio lydinio, užtikrina..
50.00€
Be PVM:50.00€
Į krepšelį
Gamintojas: Wellgo Prekės kodas: 158
Pedalai Wellgo WAM-M919 yra aukštos kokybės ir patikimi pedalai, skirti kalnų ir bekelės dviratininkams. Šie pedalai pasižymi tvirta konstrukcija, pagaminta iš lengvo, tačiau patvaraus metalo, kuris užtikrina ilgaamžiškumą ir patikimumą net ir intensyviai naudojant.WAM-M919 pedalai yra suprojektuoti..
25.00€
Be PVM:25.00€