CTM Benny 24" - 2026 - matt gray dviratis
Nauja
per 2-3 d.
CTM Benny 24" - 2026 - matt gray dviratis
- Turime: Sandėlyje
- Kiekis: 1vnt. Paskutinė prekė
- Gamintojas: CTM
- Prekės kodas: 226538
- Modelis: Benny 24"
- EAN: 8585036092141
Prekės kaina
369.00€
3 x 123.00€Be PVM: 369.00€
Galimi pasirinkimai
| Bendra informacija | |
| Gamintojas | CTM |
| Rėmo spalva | Pilka |
| Svoris | 9.3 kg |
| Rėmas ir komponentai | |
| Rėmas | BENNY, AL 6061, 13" |
| Rėmo medžiaga | Aliuminis |
| Šakė | ALLOY 6061 24" |
| Balnelio stovas | ALU seatpost Ø27,2 x 300mm |
| Balnelis | CTM 257x135mm |
| Pavarų sistema | |
| Galinis pavarų perjungėjas | Shimano Tourney RD-TY200 |
| Grandinė | KMC Z33 |
| Pavarų perjungimo rankenėlės | Shimano RV 300/7 pavarų |
| Pedalai | Flat HF-896 DU bearing |
| Priekinis žvaigždžių blokas | Wheeltop, 32T, 140mm |
| Pavarų skaičius | 7 pavarų |
| Stabdžių sistema | |
| Stabdžių tipas | V-brake |
| Stabdžiai | Alloy V-brake |
| Vairo sistema | |
| Vairas | CTM alloy 600mm 40mm rise |
| Vairo iškyša | CTM Alloy 60/25,4 mm |
| Vairo kolonėlė | 1 1/8" DIA:28.6/44/30mm |
| Ratai | |
| Padangos | 24x1.95" 30TPI skinwall |
| Ratlankiai | CTM 507X20, 32H, black |
| Stebulės | Matrix alloy 32H QR black |
| Ratų dydis | 24 |