CTM Sandra 24" - 2026 - red dviratis
Nauja
per 2-3 d.
CTM Sandra 24" - 2026 - red dviratis
- Turime: Sandėlyje
- Kiekis: 1vnt. Paskutinė prekė
- Gamintojas: CTM
- Prekės kodas: 226587
- Modelis: Sandra 24"
- EAN: 8585036095098
Prekės kaina
329.00€
3 x 109.67€Be PVM: 329.00€
Galimi pasirinkimai
| Bendra informacija | |
| Gamintojas | CTM |
| Rėmo spalva | Raudona |
| Tinka ūgiui | 150-180 cm |
| Rėmas ir komponentai | |
| Rėmas | Hi Ten, 16" (410mm) |
| Rėmo medžiaga | Plienas |
| Šakė | Hi ten- unicrown 24" |
| Balnelio stovas | Ø28.6 x 300mm |
| Balnelis | CTM lady comfort |
| Pavarų sistema | |
| Grandinė | KMC Z410 |
| Pedalai | Flat HF-896 DU bearing |
| Priekinis žvaigždžių blokas | Prowheel, 38T/152 mm |
| Pavarų skaičius | 1 |
| Stabdžių sistema | |
| Stabdžių tipas | V-brake |
| Stabdžiai | Alloy V-brake |
| Vairo sistema | |
| Vairas | CTM steel 660mm 100mm rise |
| Vairo iškyša | CTM alloy/steel 40mm 25,4mm |
| Vairo kolonėlė | 1 1/8" DIA:25.4/34/30mm |
| Ratai | |
| Padangos | 24x1,5" |
| Ratlankiai | CTM 507X20, 36H, silver |
| Stebulės | Matrix / Velosteel coaster 36H |
| Ratų dydis | 24 |