Corratec Bow UL16" Red dviratis
per 2-3 d.
-7%
Corratec Bow UL16" Red dviratis
Prekės kaina
325.00€
350.00€
3 x 108.33€Be PVM: 325.00€
Galimi pasirinkimai
| Bendra informacija | |
| Gamintojas | Corratec |
| Rėmo spalva | Raudona |
| Svoris | 5.3 kg |
| Rėmas ir komponentai | |
| Rėmas | Corratec Bow 16“, ultralight 6061 aluminium, very low entry |
| Rėmo medžiaga | Aliuminis |
| Šakė | 16" aluminium; 1" steerer |
| Balnelio stovas | Bow aluminium; adjustable |
| Balnelis | Bow ergonomic kids saddle |
| Pavarų sistema | |
| Priekinis žvaigždžių blokas | aluminium crank 89 mm; chainguard |
| Stabdžių sistema | |
| Stabdžiai | mini V-Brakes, bright red ergonomic brake lever, reachable for small hands |
| Vairo sistema | |
| Vairas | Bow junior bar; width 480 mm |
| Vairo iškyša | Bow superlight aluminium 25.4 mm |
| Ratai | |
| Padangos | lightweight; 16" x 1.5 |
| Ratlankiai | superlight aluminium; 16" silver |
| Ratų dydis | 16 |