CTM Foxy 16" - 2026 - matt blue dviratis
Nauja
per 2-3 d.
CTM Foxy 16" - 2026 - matt blue dviratis
- Turime: Sandėlyje
- Kiekis: 1vnt. Paskutinė prekė
- Gamintojas: CTM
- Prekės kodas: 226511
- Modelis: Foxy 16"
- EAN: 8585036091878
Prekės kaina
359.00€
3 x 119.67€Be PVM: 359.00€
Galimi pasirinkimai
| Bendra informacija | |
| Gamintojas | CTM |
| Rėmo spalva | Mėlyna |
| Svoris | 6.45 kg |
| Tinka ūgiui | 105-120 cm |
| Rėmas ir komponentai | |
| Rėmas | FOXY, AL 6061, 8" |
| Rėmo medžiaga | Aliuminis |
| Šakė | ALLOY 6061 16" |
| Balnelio stovas | ALU seatpost Ø27,2 x 160mm |
| Balnelis | CTM kid with handle |
| Pavarų sistema | |
| Grandinė | KMC 410 |
| Pedalai | TU 802A |
| Priekinis žvaigždžių blokas | Prowheel 28T 102mm |
| Pavarų skaičius | 1 |
| Stabdžių sistema | |
| Stabdžių tipas | V-brake |
| Stabdžiai | Alloy V-brake |
| Vairo sistema | |
| Vairas | CTM alloy 540mm 40mm rise |
| Vairo iškyša | CTM Alloy 45/25,4 mm |
| Vairo kolonėlė | 1 1/8" DIA:25.4/34/30mm |
| Ratai | |
| Padangos | 16x1.75" (47-305) 30TPI skinwallHubs: Matrix alloy 20H |
| Ratlankiai | CTM 305x21 20H BLACK |
| Ratų dydis | 16 |