CTM Jerry 1.0 20'' - 2026 - matt lime green dviratis
Nauja
per 2-3 d.
CTM Jerry 1.0 20'' - 2026 - matt lime green dviratis
- Turime: Sandėlyje
- Kiekis: 1vnt. Paskutinė prekė
- Gamintojas: CTM
- Prekės kodas: 226013
- Modelis: Jerry 1.0 20''
- EAN: 8585036078350
Prekės kaina
424.00€
3 x 141.33€Be PVM: 424.00€
| Bendra informacija | |
| Gamintojas | CTM |
| Rėmo spalva | Žalia |
| Rėmas ir komponentai | |
| Rėmas | JERRY, AL 6061, 11" |
| Rėmo medžiaga | Aliuminis |
| Šakė | Suntour M3010, 20" |
| Balnelio stovas | CTM MPO ALU, 300/27,2 mm |
| Balnelis | CTM boy |
| Pavarų sistema | |
| Galinis pavarų perjungėjas | Shimano Tourney RD-TY200 |
| Galinis žvaigždžių blokas | Shimano MFTZ 500/7 (14–34) |
| Grandinė | KMC Z33 |
| Pavarų perjungimo rankenėlės | Shimano RV 300, 7 pavaros |
| Pedalai | FP-651 |
| Priekinis žvaigždžių blokas | Prowheel (32T, 114 mm) |
| Pavarų skaičius | 7 |
| Stabdžių sistema | |
| Stabdžių tipas | V-brake |
| Stabdžiai | Tektro V-brake |
| Vairo sistema | |
| Vairas | CTM rise bar, 540/25,4 mm |
| Vairo iškyša | CTM MSA, 60/25,4 mm |
| Vairo kolonėlė | CTM ZS ø28.6/44/(30) |
| Ratai | |
| Padangos | W-Tyres 20 x 1,95" 30TPI skinwall |
| Ratlankiai | CTM HLQ-16, 406x21, 28H |
| Stebulės | CTM alloy, 28H |
| Ratų dydis | 20 |