CTM Maggie 20" - 2026 - matt pistachio dviratis
Nauja
per 2-3 d.
CTM Maggie 20" - 2026 - matt pistachio dviratis
- Turime: Sandėlyje
- Kiekis: 2vnt.
- Gamintojas: CTM
- Prekės kodas: 226522
- Modelis: Maggie 20"
- EAN: 8585036091984
Prekės kaina
319.00€
3 x 106.33€Be PVM: 319.00€
Galimi pasirinkimai
| Bendra informacija | |
| Gamintojas | CTM |
| Rėmo spalva | Žalia |
| Rėmas ir komponentai | |
| Rėmas | MAGGIE, Hi-Ten, 11" |
| Rėmo medžiaga | Plienas |
| Šakė | Hi Ten unicrown 20" |
| Balnelio stovas | Steel 200/25,4 mm |
| Balnelis | CTM kids 232x140mm |
| Pavarų sistema | |
| Galinis pavarų perjungėjas | Shimano Tourney RD-TY200 |
| Galinis žvaigždžių blokas | Shimano MF-TZ500 6 pavarų 14-28T |
| Grandinė | KMC Z33 |
| Pavarų perjungimo rankenėlės | Shimano RV 300/6 pavarų |
| Pedalai | Junior HF-910 |
| Priekinis žvaigždžių blokas | Prowheel, 32T, 114mm |
| Pavarų skaičius | 6 |
| Stabdžių sistema | |
| Stabdžių tipas | V-brake |
| Stabdžiai | Alloy V-brake |
| Vairo sistema | |
| Vairas | CTM steel 540mm 40mm rise |
| Vairo iškyša | CTM 60mm ø25.4mm |
| Vairo kolonėlė | 1" DIA:25.4/30/27mm |
| Ratai | |
| Padangos | 20x1,75" |
| Ratlankiai | CTM 406X20, 28H, black |
| Stebulės | Matrix alloy 28H |
| Ratų dydis | 20 |