CTM Rocky Jump 26" - 2026 - pastel green dviratis
Nauja
per 2-3 d.
CTM Rocky Jump 26" - 2026 - pastel green dviratis
- Turime: Sandėlyje
- Kiekis: 1vnt. Paskutinė prekė
- Gamintojas: CTM
- Prekės kodas: 226030
- Modelis: Rocky Jump 26"
- EAN: 8585036078770
Prekės kaina
645.00€
3 x 215.00€Be PVM: 645.00€
Galimi pasirinkimai
| Bendra informacija | |
| Gamintojas | CTM |
| Rėmo spalva | Žalia |
| Tinka ūgiui | 135-155 cm |
| Rėmas ir komponentai | |
| Rėmas | ROCKY JR, AL 6061, 14" |
| Rėmo medžiaga | Aliuminis |
| Šakė | Suntour XCE28 DS 100mm, 26" |
| Balnelio stovas | CTM LCSP-3, 300/31,6 mm |
| Balnelis | CTM |
| Pavarų sistema | |
| Galinis pavarų perjungėjas | Shimano ESSA RD-U2000 |
| Galinis žvaigždžių blokas | Shimano HG400/8, 11-45 |
| Grandinė | KMC Z8.3 |
| Pavarų perjungimo rankenėlės | Shimano STEF5002/8 sp. |
| Pedalai | FP-873ZU |
| Priekinis žvaigždžių blokas | Shimano FC-UT400, 32T, 165mm |
| Pavarų skaičius | 8 |
| Stabdžių sistema | |
| Stabdžių tipas | Diskiniai mechaniniai |
| Stabdžiai | Hayes mechanical disc brake |
| Vairo sistema | |
| Vairas | CTM N04M, 680/1" rise/31,8mm |
| Vairo iškyša | CTM 7140/45mm |
| Vairo kolonėlė | FSA NO.11P |
| Ratai | |
| Padangos | 26x2,10" ZIPPERING |
| Ratlankiai | CTM GA18, 559X21, 32H |
| Stebulės | CTM alloy 6 bolt 32H QR black |
| Ratų dydis | 26 |