CTM Tranz 28" - 2025 - matt black/glossy silver dviratis
Nauja
per 2-3 d.
CTM Tranz 28" - 2025 - matt black/glossy silver dviratis
- Turime: Sandėlyje
- Kiekis: 1vnt. Paskutinė prekė
- Gamintojas: CTM
- Prekės kodas: 225206
- Modelis: Tranz 28"
- EAN: 8585036048063
Prekės kaina
597.00€
3 x 199.00€Be PVM: 597.00€
Galimi pasirinkimai
| Bendra informacija | |
| Gamintojas | CTM |
| Rėmo spalva | Juoda |
| Rėmas ir komponentai | |
| Rėmas | ALU 6061, XL, 21" |
| Rėmo medžiaga | Aliuminis |
| Šakė | Suntour XCE28 DS 29" |
| Balnelio stovas | Zoom C208, 300/31,6 mm |
| Balnelis | CTM |
| Pavarų sistema | |
| Galinis pavarų perjungėjas | Shimano Acera RD-M3020 |
| Galinis žvaigždžių blokas | Shimano CS-HG400/8, 11-40 |
| Grandinė | KMC Z7 |
| Pavarų perjungimo rankenėlės | Shimano Altus SL-M315/8sp. |
| Pedalai | SP 877 |
| Priekinis pavarų perjungėjas | Shimano FD-TY606-L |
| Priekinis žvaigždžių blokas | Shimano FC-TY501, 46-30T, 175mm |
| Pavarų skaičius | 16 |
| Stabdžių sistema | |
| Stabdžių tipas | Diskiniai hidrauliniai |
| Stabdžiai | Shimano MT200 / SMRT10 |
| Vairo sistema | |
| Vairas | Zoom MTB-153, 620/25,4 mm |
| Vairo iškyša | CTM adjustable, 90/25,4 mm |
| Vairo kolonėlė | Neco semi-integrated |
| Ratai | |
| Padangos | 28x1,75 reflex stripe |
| Ratlankiai | CTM TOP DISC, 622x19 BA, 32H |
| Stebulės | CTM alloy center-lock 32H QR black |
| Ratų dydis | 28 |