CTM Suzzy 27.5" - 2026 - matt black moteriškas dviratis
Nauja
per 2-3 d.
CTM Suzzy 27.5" - 2026 - matt black moteriškas dviratis
- Turime: Sandėlyje
- Kiekis: 2vnt.
- Gamintojas: CTM
- Prekės kodas: 226562
- Modelis: Suzzy 27.5"
- EAN: 8585036093230
Prekės kaina
499.00€
3 x 166.33€Be PVM: 499.00€
Galimi pasirinkimai
| Bendra informacija | |
| Gamintojas | CTM |
| Rėmo spalva | Juoda |
| Tinka ūgiui | 140-145 cm |
| Rėmas ir komponentai | |
| Rėmas | ALU 6061, S (14") |
| Rėmo medžiaga | Aliuminis |
| Šakė | Suspension 100mm travel, 27.5" |
| Balnelio stovas | CTM alu Ø31.6 x 300mm |
| Balnelis | CTM WMN CLOUD |
| Pavarų sistema | |
| Galinis pavarų perjungėjas | Shimano Tourney RD-TY300 |
| Galinis žvaigždžių blokas | Shimano MF-TZ500 7 pavarų 14-28T |
| Grandinė | KMC Z7 |
| Pavarų perjungimo rankenėlės | Shimano SLM315/7 pavarų |
| Pedalai | Flat HF-896 DU bearing |
| Priekinis pavarų perjungėjas | Shimano Tourney FD-TY300 |
| Priekinis žvaigždžių blokas | Shimano FC-TY301, 42-34-24T |
| Pavarų skaičius | 21 |
| Stabdžių sistema | |
| Stabdžių tipas | Diskiniai hidrauliniai |
| Stabdžiai | Shimano MT200 hydraulic |
| Vairo sistema | |
| Vairas | CTM alloy 680mm 31,8mm 20mm rise |
| Vairo iškyša | CTM Alloy 60mm 31,8 mm |
| Vairo kolonėlė | 1 1/8" DIA:28.6/44/30mm |
| Ratai | |
| Padangos | 27,5x2,2" |
| Ratlankiai | CTM 584X21, 32H, black |
| Stebulės | NOVATEC 32H DISC 6H black |
| Ratų dydis | 27.5 |