CTM Maxima 2.0 28'' - 2026 - matt black dviratis
Nauja
per 2-3 d.
CTM Maxima 2.0 28'' - 2026 - matt black dviratis
- Turime: Sandėlyje
- Kiekis: 1vnt. Paskutinė prekė
- Gamintojas: CTM
- Prekės kodas: 226582
- Modelis: Maxima 2.0 28''
- EAN: 8585036094718
Prekės kaina
620.00€
3 x 206.67€Be PVM: 620.00€
| Bendra informacija | |
| Gamintojas | CTM |
| Rėmo spalva | Juoda |
| Rėmas ir komponentai | |
| Rėmas | ALU 6061, L |
| Rėmo medžiaga | Aliuminis |
| Šakė | SUNTOUR NEX HLO DS, 63 mm travel, 700C |
| Balnelio stovas | CTM aliuminis, Ø31.6 x 400 mm |
| Balnelis | CTM |
| Pavarų sistema | |
| Galinis pavarų perjungėjas | Shimano RD-M2000 |
| Galinis žvaigždžių blokas | Shimano CS-HG200, 9 pavaros (11–34T) |
| Grandinė | KMC X9 |
| Pavarų perjungimo rankenėlės | Shimano SLM2010, 9 pavaros |
| Pedalai | Flat HF-896, DU bearing |
| Priekinis pavarų perjungėjas | Shimano FD-M2020 |
| Priekinis žvaigždžių blokas | Shimano FC-MT101 (36-22T) |
| Pavarų skaičius | 18 |
| Stabdžių sistema | |
| Stabdžių tipas | Diskiniai hidrauliniai |
| Stabdžiai | Shimano MT200 hidrauliniai |
| Vairo sistema | |
| Vairas | CTM alloy, 680 mm, 40 mm rise |
| Vairo iškyša | CTM Alloy adj., 90 mm, 25.4 mm |
| Vairo kolonėlė | 1 1/8" (28.6/44/30 mm) |
| Ratai | |
| Padangos | 28 x 1,75" |
| Ratlankiai | CTM 622x21, 32H, juodi |
| Stebulės | NOVATEC 32H DISC 6H, juodos |
| Ratų dydis | 28 |