CTM Bora 2.0 28" - 2026 - vintage pink dviratis
Nauja
per 2-3 d.
CTM Bora 2.0 28" - 2026 - vintage pink dviratis
- Turime: Sandėlyje
- Kiekis: 1vnt. Paskutinė prekė
- Gamintojas: CTM
- Prekės kodas: 226173
- Modelis: Bora 2.0 28"
- EAN: 8585036082722
Prekės kaina
849.00€
3 x 283.00€Be PVM: 849.00€
| Bendra informacija | |
| Gamintojas | CTM |
| Rėmo spalva | Rožinė |
| Tinka ūgiui | 165-180 cm |
| Rėmas ir komponentai | |
| Rėmas | ALU 6061, L, 18" |
| Rėmo medžiaga | Aliuminis |
| Šakė | Suntour NCX32, AIR, RL, DS, 700C |
| Balnelio stovas | CTM SP 602, 350x31,6 mm |
| Balnelis | Selle Royal Vivo Unitech |
| Pavarų sistema | |
| Galinis pavarų perjungėjas | Shimano CUES RD-U6020 |
| Galinis žvaigždžių blokas | Shimano CUES CS-LG300/10, 11-39 |
| Grandinė | KMC XGLIDE |
| Pavarų perjungimo rankenėlės | Shimano CUES SL-U6000/10sp. |
| Pedalai | VPE 461 |
| Priekinis pavarų perjungėjas | Shimano CUES FD-U6010 |
| Priekinis žvaigždžių blokas | Shimano CUES FC U6000-2, 46-30T, 175mm |
| Pavarų skaičius | 20 speed |
| Stabdžių sistema | |
| Stabdžių tipas | Diskiniai hidrauliniai |
| Stabdžiai | Shimano MT200 / SMRT10 |
| Vairo sistema | |
| Vairas | CTM rise bar, 640/25,4 mm |
| Vairo iškyša | CTM adjustable, 90/25,4 mm |
| Vairo kolonėlė | Neco H 156 |
| Ratai | |
| Padangos | 28x1,75 reflex stripe |
| Ratlankiai | CTM GA18, 622X21, 32H |
| Stebulės | CTM alloy center-lock 32H QR black |
| Ratų dydis | 28 |