CTM Rocky SL 24" - 2026 - matt light pink dviratis
Nauja
per 2-3 d.
CTM Rocky SL 24" - 2026 - matt light pink dviratis
- Turime: Sandėlyje
- Kiekis: 1vnt. Paskutinė prekė
- Gamintojas: CTM
- Prekės kodas: 226016
- Modelis: Rocky SL 24"
- EAN: 8585036078428
Prekės kaina
399.00€
3 x 133.00€Be PVM: 399.00€
Galimi pasirinkimai
| Bendra informacija | |
| Gamintojas | CTM |
| Rėmo spalva | Rožinė |
| Svoris | 9.5 kg |
| Rėmas ir komponentai | |
| Rėmas | ROCKY, AL 6061, 13" |
| Rėmo medžiaga | Aliuminis |
| Šakė | Alloy unicrown 24" |
| Balnelio stovas | CTM MPO 300/31,6 mm |
| Balnelis | CTM junior |
| Pavarų sistema | |
| Galinis pavarų perjungėjas | Shimano Tourney RD-TY200 |
| Galinis žvaigždžių blokas | Shimano MFTZ 500/7,14-34 |
| Grandinė | KMC Z33 |
| Pavarų perjungimo rankenėlės | Shimano RV 300/7 pavarų |
| Pedalai | VPE 229 |
| Priekinis žvaigždžių blokas | Wheeltop, 32T, 140mm |
| Pavarų skaičius | 7 |
| Stabdžių sistema | |
| Stabdžių tipas | V-brake |
| Stabdžiai | Tektro V-brake |
| Vairo sistema | |
| Vairas | CTM N07, 600/35mm rise/25,4 mm |
| Vairo iškyša | CTM 7213 40/25,4 mm |
| Vairo kolonėlė | CTM Zsø28.6/44/(30) |
| Ratai | |
| Padangos | W-Tyres 24x1,95" 30TPI skinwall |
| Ratlankiai | CTM HLQ-16, 507x21, 32H |
| Stebulės | CTM alloy 32H |
| Ratų dydis | 24 |