Meniu
Meniu
Jūsų krepšelis

Dviračių pedalai

Dviračių pedalai yra puikus žmogaus technologijų ir natūralių judesių sąveikos pavyzdys. Jie tarsi atspindi harmoniją tarp žmogaus kūno ir mechanikos, leidžiančią išreikšti save per judėjimą ir tobulėjimą.“

Dviračių pedalai yra svarbi dviračio dalis, užtikrinanti komfortą, kontrolę ir efektyvumą. Renkantis pedalus svarbu atsižvelgti į važiavimo stilių, pedalų tipą, medžiagas, svorį ir suderinamumą su batais. Platforminiai pedalai puikiai tinka laisvalaikio ir kalnų dviračių sportui, suteikiantys didesnę laisvę kojoms. SPD ir SPD-SL pedalai yra idealūs intensyviems sportininkams, siekiantiems maksimalios galios ir efektyvumo.


Gamintojas: Shimano Prekės kodas: 6707
Shimano PD-M821 Saint pedalai yra sukurti ekstremaliam kalnų dviračių sportui, suteikiantys maksimalią kontrolę ir patvarumą sudėtingiausiomis sąlygomis. Šie pedalai yra ypatingai tinkami downhill, freeride ir enduro dviračių entuziastams.Pagrindiniai privalumai:Aukščiausios kokybės konstrukcija: Sh..
105.00€
Be PVM:105.00€
Į krepšelį
Gamintojas: Wellgo Prekės kodas: 1847
Pedalai Wellgo LU946 yra puikus pasirinkimas tiems, kas ieško patikimų, patogių pedalų. Šie pedalai yra pagaminti iš aukštos kokybės aliuminio lydinio, kuris užtikrina jų ilgaamžiškumą ir atsparumą aplinkos poveikiui.Pagrindinės savybės:Medžiaga: Aliuminio lydinys, kuris yra lengvas ir tvirtas, sute..
16.00€
Be PVM:16.00€
Į krepšelį
Gamintojas: Shimano Prekės kodas: 1871
3.99€
Be PVM:3.99€