CTM Charisma 1.0 27.5" - 2026 - matt anthracite moteriškas dviratis
Nauja
per 2-3 d.
CTM Charisma 1.0 27.5" - 2026 - matt anthracite moteriškas dviratis
- Turime: Sandėlyje
- Kiekis: 1vnt. Paskutinė prekė
- Gamintojas: CTM
- Prekės kodas: 226035
- Modelis: Charisma 1.0 27.5"
- EAN: 8585036078824
Prekės kaina
599.00€
3 x 199.67€Be PVM: 599.00€
Galimi pasirinkimai
| Bendra informacija | |
| Gamintojas | CTM |
| Rėmo spalva | Pilka |
| Tinka ūgiui | 145-160 cm |
| Rėmas ir komponentai | |
| Rėmas | ALU 6061, XS |
| Rėmo medžiaga | Aliuminis |
| Šakė | Suntour XCT30, HLO DS, 100mm, 27,5" |
| Balnelio stovas | CTM LCSP-3, 350/31,6 mm |
| Balnelis | CTM Cloud WMN |
| Pavarų sistema | |
| Galinis pavarų perjungėjas | Shimano ESSA RD-U2000 |
| Galinis žvaigždžių blokas | Shimano HG400/8, 11-45 |
| Grandinė | KMC Z8.3 |
| Pavarų perjungimo rankenėlės | Shimano Altus SL-M315/8 sp. |
| Pedalai | FP-873ZU |
| Priekinis žvaigždžių blokas | Shimano FC-UT400, 32T, 170mm |
| Pavarų skaičius | 8 |
| Stabdžių sistema | |
| Stabdžių tipas | Diskiniai hidrauliniai |
| Stabdžiai | Shimano MT200 / SMRT10 |
| Vairo sistema | |
| Vairas | CTM N04M, 680/1" rise/31,8mm |
| Vairo iškyša | CTM 7146/60mm |
| Vairo kolonėlė | NECO H156 |
| Ratai | |
| Padangos | 27,5x2,20" PHANTOM |
| Ratlankiai | CTM GA18, 584X21, 32H |
| Stebulės | Matrix alloy 32H QR black |
| Ratų dydis | 27.5 |