CTM Charisma 2.0 29" - 2026 - matt light pink moteriškas dviratis
Nauja
per 2-3 d.
CTM Charisma 2.0 29" - 2026 - matt light pink moteriškas dviratis
- Turime: Sandėlyje
- Kiekis: 1vnt. Paskutinė prekė
- Gamintojas: CTM
- Prekės kodas: 226049
- Modelis: Charisma 2.0 29"
- EAN: 8585036079128
Prekės kaina
649.00€
3 x 216.33€Be PVM: 649.00€
Galimi pasirinkimai
| Bendra informacija | |
| Gamintojas | CTM |
| Rėmo spalva | Rožinė |
| Tinka ūgiui | 165-180 cm |
| Rėmas ir komponentai | |
| Rėmas | ALU 6061, L |
| Rėmo medžiaga | Aliuminis |
| Šakė | Suntour XCM32, LO DS 100mm, 29" |
| Balnelio stovas | CTM LCSP-3, 350/31,6 mm |
| Balnelis | CTM Cloud WMN |
| Pavarų sistema | |
| Galinis pavarų perjungėjas | Shimano CUES RD-U4000 |
| Galinis žvaigždžių blokas | Shimano CS-LG300/9, 11-46 |
| Grandinė | KMC XGLIDE |
| Pavarų perjungimo rankenėlės | Shimano CUES SL-U4000/9sp. |
| Pedalai | FP-873ZU |
| Priekinis žvaigždžių blokas | Shimano FC-UT400, 32T, 170mm |
| Pavarų skaičius | 9 |
| Stabdžių sistema | |
| Stabdžių tipas | Diskiniai hidrauliniai |
| Stabdžiai | Shimano MT200 / SMRT10 |
| Vairo sistema | |
| Vairas | CTM N04M, 680/1" rise/31,8mm |
| Vairo iškyša | CTM 7146/60mm |
| Vairo kolonėlė | NECO H156 |
| Ratai | |
| Padangos | 29x2,20" PHANTOM |
| Ratlankiai | CTM GA18, 622X21, 32H |
| Stebulės | CTM alloy center-lock 32H QR black |
| Ratų dydis | 29 |