Cube Acid 200 lightolive'n'orange 2025
per 2-3 d.
Cube Acid 200 lightolive'n'orange 2025
Prekės kaina
399.00€
3 x 133.00€Be PVM: 399.00€
Galimi pasirinkimai
| Bendra informacija | |
| Gamintojas | Cube |
| Rėmo spalva | Žalia |
| Svoris | 9,2 kg |
| Maksimali apkrova (dviratininkas + dviratis + bagažo krovinys) | 40 kg |
| Pakuotės informacija | Length - 1.1m x Width - 0.23m x Height – 0.58m |
| Rėmas ir komponentai | |
| Rėmas | Aluminium Lite 6061 |
| Rėmo medžiaga | Aliuminis |
| Šakė | Rigid Hi-Ten fork |
| Balnelio stovas | CUBE Aluminium Lite |
| Balnelis | CUBE Kid |
| Balnelio stovo užveržėjas | CUBE Varioclose, 31.8 mm |
| Pavarų sistema | |
| Galinis pavarų perjungėjas | Shimano RD-TY300, 7-Speed |
| Galinis žvaigždžių blokas | Sunrace MFM300.7, 13-34T |
| Grandinė | KMC HV500 |
| Miniklio velenas | Thun PASO-ML BSA |
| Pavarų perjungimo rankenėlės | Shimano SL-RS45, Revo Shift |
| Pedalai | CUBE Kid |
| Priekinis žvaigždžių blokas | Prowheel A105, 32T, 114 mm with Chainguard |
| Pavarų skaičius | 7 |
| Stabdžių sistema | |
| Stabdžių tipas | V-brake |
| Stabdžiai | Alloy V-Brake |
| Vairo sistema | |
| Vairas | CUBE Aluminium Lite, 560 mm |
| Vairo iškyša | CUBE Aluminium Lite |
| Vairo kolonėlė | CUBE A-Headset |
| Vairo rankenėlės | ACID Kids |
| Ratai | |
| Padangos | Meghna, 2.1 |
| Ratlankiai | CUBE MT19 |
| Galinė stebulė | CUBE Aluminium, QR, 28H |
| Priekinė stebulė | CUBE Aluminium, QR, 28H |
| Ratų dydis | 20 |
| Aksesuarai | |
| Skambutis | ACID |