Cube Reaction Hybrid Pro 750 29 blushrose'n'silver 2023 elektrinis kalnų dviratis
per 2-3 d.
-26%
Cube Reaction Hybrid Pro 750 29 blushrose'n'silver 2023 elektrinis kalnų dviratis
- Turime: In Stock
- Gamintojas: Cube
- Prekės kodas: 634123 - 17 - 29 - M
- Svoris: 28.63kg
- Modelis: Reaction Hybrid Pro
- EAN: 4054571397843
Prekės kaina
2,549.00€
3,449.00€
3 x 849.67€Be PVM: 2,549.00€
Galimi pasirinkimai
| Bendra informacija | |
| Gamintojas | Cube |
| Rėmo spalva | Rožinė |
| Svoris | su įpakavimu (27.93 kg) |
| Pakuotės informacija | (apytiks.): Dėžės dydis metrais (1.53 x 0.26 x 0.83) |
| Rėmas ir komponentai | |
| Rėmas | Aliumininis Superlite, Liejimas gravitaciniu būdu, Į manevringumą orientuota geometrija, 1.5 vairo kolonėlė, Šarvai/troseliai nutiesti rėmo viduje, Visiškai paslėpta baterija, Pastatymo kojelės, purvasaugių ir bagažinės tvirtinimo taškai |
| Rėmo medžiaga | Aliuminis |
| Šakė | X-Fusion MIG32 ORINĖ, Į apačią platėjantis šakės vamzdis, 15x110mm, 100mm, Rakinama ant šakės esančia rankėnele |
| Balnelio stovas | CUBE Performance Post, 30.9mm |
| Balnelis | Natural Fit Sequence |
| Variklio sistema | |
| Elektrinis Variklis | Bosch Drive Unit Performance CX Generation 4 (85Nm) Cruise (250Watt) |
| Valdiklis | Bosch Purion |
| Pavarų sistema | |
| Galinis pavarų perjungėjas | Shimano Deore RD-M5100-SGS, 11-pavarų |
| Galinis žvaigždžių blokas | Shimano Deore CS-M5100, 11-51T |
| Grandinė | KMC X11 |
| Pavarų perjungimo rankenėlės | Shimano Deore SL-M5100, Rapidfire-Plus |
| Pedalai | CUBE plastikiniai MTB |
| Priekinis žvaigždžių blokas | ACID E-Crank, švaistiklių ilgis: 175mm, 38T |
| Pavarų skaičius | 11 |
| Stabdžių sistema | |
| Stabdžių tipas | Diskiniai hidrauliniai |
| Stabdžiai | Shimano BR-MT200, hidrauliniai diskiniai (180/180) |
| Vairo sistema | |
| Vairas | CUBE Rise Trail Bar, 720mm |
| Vairo iškyša | CUBE Performance Stem E-MTB, 31.8mm |
| Vairo kolonėlė | 27.5: ACROS AZX-1032, BlockLock 120°, Viršus pusiau integruota 1 1/2" (ZS 56mm), Apačia pusiau integruota 1 1/2" (ZS 56mm) // 29: ACROS AZX-1030, Viršus pusiau integruota 1 1/2" (ZS 56mm), Apačia pusiau integruota 1 1/2" (ZS 56mm) |
| Vairo rankenėlės | ACID React Pro |
| Ratai | |
| Padangos | Schwalbe Smart Sam, Active, 2.6 |
| Ratlankiai | CUBE EX30, 32H, Disc, Tubeless Ready |
| Stebulės | Priekinė: Shimano HB-MT400-B, 15mm, Boost, Centerlock / Galinė: Shimano FH-TX505, QR, Centerlock |
| Ratų dydis | 29 |