Cube Stereo Hybrid 140 HPC SLX 750 29 liquidblue'n'blue 2024 elektrinis kalnų dviratis
per 2-3 d.
-20%
Cube Stereo Hybrid 140 HPC SLX 750 29 liquidblue'n'blue 2024 elektrinis kalnų dviratis
- Turime: In Stock
- Gamintojas: Cube
- Prekės kodas: 736310-18-29-M
- Svoris: 29.33kg
- Modelis: Stereo Hybrid
- EAN: 4054571444981
Prekės kaina
4,229.00€
5,299.00€
3 x 1,409.67€Be PVM: 4,229.00€
Galimi pasirinkimai
| Bendra informacija | |
| Gamintojas | Cube |
| Maksimali apkrova | (dviratis+dviratininkas): 115 kg |
| Rėmo spalva | Mėlyna |
| Svoris | su įpakavimu 28.95 kg |
| Maksimali apkrova (dviratininkas + dviratis + bagažo krovinys) | 140 kg |
| Pakuotės informacija | Ilgis - 1.62m x Plotis - 0.26m x Aukštis - 0.83m |
| Rėmas ir komponentai | |
| Amortizatorius | Fox Float DPS EVOL, 205x60 mm (27.5: 185x55 mm), Open/Medium/Firm Mode, Trunnion Mount, Viršus: 54 mm Trunnion Mount, Apačia: 22.2x8 mm |
| Rėmas | C:62 anglies pluoštas, Vientisa struktūra (monokokas), Aukštos kokybės dvigubo liejimo technologija, Aliumininis 6061 T6 galinis trikampis, Sukurta tiksliam valdymui, FSP 4-Link, Į manevringumą orientuota TRAIL , Galinis ratas tvirtinamas Boost tipo 148 mm kiaurymine ašele (thru axle), SRAM UDH rėmo auselė, paslėpta baterija, Viduje paslėpti šarvai ir žarnelės |
| Rėmo medžiaga | Anglies pluoštas |
| Šakė | Fox 34 Float Rhythm, 2-Position Sweep-Adjust GRIP Damper, Į apačią platėjantis viršutinis vamzdis (Tapered), 15x110 mm kiauryminė ašis rato tvirtinimui (thru axle), E-Bike Tune, Šakės eiga: 150 mm |
| Balnelio stovas | CUBE Dropper Post, nuotolinis valdymas ant vairo esančia rankenėle, rėmo viduje paslėpti troseliai, 31.6 mm |
| Balnelis | Natural Fit Venec |
| Balnelio stovo užveržėjas | CUBE Screwlock Semi Integrated, 34.9 mm |
| Variklio sistema | |
| Akumuliatoriaus įkrovėjas | Bosch 4A |
| Akumuliatorius | Bosch PowerTube 750 |
| Elektrinis Variklis | Bosch Drive Unit Performance CX Generation 4 (85Nm) Cruise (250Watt), Smart System |
| Kompiuteris | Bosch Kiox 300 |
| Nuotolinio valdymo pultelis | Bosch LED Remote |
| Pavarų sistema | |
| Galinis pavarų perjungėjas | Shimano XT RD-M8100-SGS, ShadowPlus, 12-pavarų |
| Galinis žvaigždžių blokas | Shimano Deore CS-M6100, 10-51T |
| Grandinė | Shimano CN-M6100 |
| Pavarų perjungimo rankenėlės | Shimano Deore SL-M6100-IR, Direct Attach, Rapidfire-Plus |
| Pavarų sistemos tipas | 1x12, Pavarų tipas: Išorinės pavaros |
| Priekinis žvaigždžių blokas | ACID E-Crank, 165 mm (27.5: 36T // 29: 34T) |
| Pavarų skaičius | 12 |
| Stabdžių sistema | |
| Stabdžių tipas | Diskiniai hidrauliniai |
| Stabdžiai | Shimano XT BR-M8120, Hidrauliniai diskiniai |
| Stabdžių diskai | 203 / 203 mm išorinis diametras |
| Vairo sistema | |
| Vairas | Newmen Evolution SL 318.25, 780 mm |
| Vairo iškyša | CUBE Performance Stem E-MTB, 31.8 mm |
| Vairo kolonėlė | ACROS AZF-1035, ICR (integruota Cable Routing), BlockLock 120°, viršus - Zero-Stack 1 1/2" (ZS 56 mm), apačia - Zero-Stack 1 1/2" (ZS 56 mm) |
| Vairo rankenėlės | ACID Disrupt, Soft Compound |
| Ratai | |
| Galinė padanga | Schwalbe Hans Dampf, Addix Speedgrip, Super Trail, Tubeless Easy, 2.6 |
| Priekinė padanga | Schwalbe Hans Dampf, Addix Soft, Super Trail, Tubeless Easy, 2.6 |
| Ratų komplektas | Newmen Performance 30, 28/28 stipinai, 15x110mm/12x148mm, Tubeless Ready |
| Ratų dydis | 29 |