CTM Charisma 1.0 29" - 2025 - pastel green-gray Moteriškas hibridinis-trekking dviratis
per 2-3 d.
CTM Charisma 1.0 29" - 2025 - pastel green-gray Moteriškas hibridinis-trekking dviratis
- Turime: 2-3 Days
- Gamintojas: CTM
- Prekės kodas: 225058
- Modelis: Charisma 1.0 29"
- EAN: 8585036046588
Prekės kaina
499.00€
3 x 166.33€Be PVM: 499.00€
Galimi pasirinkimai
| Bendra informacija | |
| Gamintojas | CTM |
| Rėmo spalva | Žalia |
| Rėmas ir komponentai | |
| Rėmas | alu 6061, M (16") |
| Rėmo medžiaga | Aliuminis |
| Šakė | Suntour XCE28, 100mm, 29" |
| Balnelio stovas | CTM LCSP-3, 350/31,6 mm |
| Balnelis | CTM Cloud WMN |
| Pavarų sistema | |
| Galinis pavarų perjungėjas | Shimano Acera RD-M3020 |
| Galinis žvaigždžių blokas | Shimano CS-HG400/8, 11-40 |
| Grandinė | KMC Z8 |
| Pavarų perjungimo rankenėlės | Shimano STEF5002/8 sp. |
| Pedalai | SP 610 |
| Priekinis žvaigždžių blokas | Samox 34T, 170mm |
| Pavarų skaičius | 8 |
| Stabdžių sistema | |
| Stabdžių tipas | V-brake |
| Stabdžiai | Alhonga V-brake |
| Vairo sistema | |
| Vairas | CTM N04M, 680/1" rise/31,8mm |
| Vairo iškyša | CTM 7146/60mm |
| Vairo kolonėlė | Neco H156 |
| Ratai | |
| Padangos | 29 x 2,20" Phantom |
| Ratlankiai | CTM ZX-lite, 622x19 BA, GBS, 32H |
| Stebulės | Matrix alloy 32H QR black |
| Ratų dydis | 29 |