CTM Mony 24" - 2026 - pink dviratis
Nauja
per 2-3 d.
CTM Mony 24" - 2026 - pink dviratis
- Turime: Sandėlyje
- Kiekis: 1vnt. Paskutinė prekė
- Gamintojas: CTM
- Prekės kodas: 226529
- Modelis: Mony 24"
- EAN: 8585036092059
Prekės kaina
345.00€
3 x 115.00€Be PVM: 345.00€
Galimi pasirinkimai
| Bendra informacija | |
| Gamintojas | CTM |
| Rėmo spalva | Rožinė |
| Tinka ūgiui | 125-145 cm |
| Rėmas ir komponentai | |
| Rėmas | MONY, Hi-Ten, 13" |
| Rėmo medžiaga | Plienas |
| Šakė | Hi Ten unicrown 24" |
| Balnelio stovas | Steel 300/28,6 mm |
| Balnelis | CTM 257x135mm |
| Pavarų sistema | |
| Galinis pavarų perjungėjas | Shimano Tourney RD-TY200 |
| Galinis žvaigždžių blokas | Shimano MF-TZ500 7 pavarų 14-28T |
| Grandinė | KMC Z33 |
| Pavarų perjungimo rankenėlės | Shimano RV 300/7 pavarų |
| Pedalai | Flat HF-896 DU bearing |
| Priekinis žvaigždžių blokas | Wheeltop, 32T, 140mm |
| Pavarų skaičius | 7 pavarų |
| Stabdžių sistema | |
| Stabdžių tipas | V-brake |
| Stabdžiai | Alloy V-brake |
| Vairo sistema | |
| Vairas | CTM steel 600mm 40mm rise |
| Vairo iškyša | CTM Alloy 80/25,4 mm |
| Vairo kolonėlė | 1 1/8" DIA:25.4/34/30mm |
| Ratai | |
| Padangos | 24x2,00" |
| Ratlankiai | CTM 507X20, 32H, black |
| Stebulės | Matrix alloy 32H QR black |
| Ratų dydis | 24 |