CTM Rein 1.0 27.5" - 2026 - gray dviratis
CTM Rein 1.0 27.5" - 2026 - gray dviratis
Prekės kaina
0.00€
Be PVM: 0.00€
| Bendra informacija | |
| Gamintojas | CTM |
| Rėmo spalva | Pilka |
| Rėmas ir komponentai | |
| Rėmas | ALU 6061, S |
| Rėmo medžiaga | Aliuminis |
| Šakė | CTM XCF, 100 mm eiga, 27.5" |
| Balnelio stovas | CTM aliuminis, Ø31.6 x 300 mm |
| Balnelis | CTM CLOUD NEW |
| Pavarų sistema | |
| Galinis pavarų perjungėjas | Shimano Tourney RD-TY300 |
| Galinis žvaigždžių blokas | Shimano MF-TZ500, 7 pavaros (14–28T) |
| Grandinė | KMC Z7 |
| Pavarų perjungimo rankenėlės | Shimano SLM315, 7 pavaros |
| Pedalai | Flat HF-896, DU guoliai |
| Priekinis pavarų perjungėjas | Shimano Tourney FD-TY300 |
| Priekinis žvaigždžių blokas | Shimano FC-TY301 (42-34-24T) |
| Pavarų skaičius | 21 |
| Stabdžių sistema | |
| Stabdžių tipas | Diskiniai hidrauliniai |
| Stabdžiai | Shimano MT200 hidrauliniai |
| Vairo sistema | |
| Vairas | CTM alloy, 680 mm, 31,8 mm, 20 mm rise |
| Vairo iškyša | CTM Alloy, 60 mm, 31,8 mm |
| Vairo kolonėlė | 1 1/8" (28.6/44/30 mm) |
| Ratai | |
| Padangos | 27,5 x 2,2" |
| Ratlankiai | CTM 584x21, 32H, juodi |
| Stebulės | NOVATEC 32H DISC 6H, juodos |
| Ratų dydis | 27.5 |