CTM Rein 2.0 29" - 2026 - matt anthracite dviratis
Nauja
per 2-3 d.
CTM Rein 2.0 29" - 2026 - matt anthracite dviratis
- Turime: Sandėlyje
- Kiekis: 1vnt. Paskutinė prekė
- Gamintojas: CTM
- Prekės kodas: 226553
- Modelis: Rein 2.0 29"
- EAN: 8585036092684
Prekės kaina
599.00€
3 x 199.67€Be PVM: 599.00€
Galimi pasirinkimai
| Bendra informacija | |
| Gamintojas | CTM |
| Rėmo spalva | Pilka |
| Tinka ūgiui | 170-190 cm |
| Rėmas ir komponentai | |
| Rėmas | ALU 6061, L, 18" |
| Rėmo medžiaga | Aliuminis |
| Šakė | Suntour XCT30, HLO DS 100mm, 29" |
| Balnelio stovas | CTM alu Ø31.6 x 300mm |
| Balnelis | CTM CLOUD NEW |
| Pavarų sistema | |
| Galinis pavarų perjungėjas | Shimano RD-M2000 |
| Galinis žvaigždžių blokas | Shimano CS-HG200 9 pavarų 11-34T |
| Grandinė | KMC X9 |
| Pavarų perjungimo rankenėlės | Shimano SLM2010/9 pavarų |
| Pedalai | Flat HF-896 DU bearing |
| Priekinis pavarų perjungėjas | Shimano FD-M2020 |
| Priekinis žvaigždžių blokas | Shimano FC-MT101, 36-22T |
| Pavarų skaičius | 18 |
| Stabdžių sistema | |
| Stabdžių tipas | Diskiniai hidrauliniai |
| Stabdžiai | Shimano MT200 hidrauliniai |
| Vairo sistema | |
| Vairas | CTM alloy 700mm 31,8mm 20mm rise |
| Vairo iškyša | CTM Alloy 60mm 31,8 mm |
| Vairo kolonėlė | 1 1/8" DIA:28.6/44/30mm |
| Ratai | |
| Padangos | 29x2,2" |
| Ratlankiai | CTM 622X21, 32H, black |
| Stebulės | NOVATEC 32H DISC 6H black |
| Ratų dydis | 29 |