CTM Tranz 2.0 28" - 2026 - matt black dviratis
Nauja
per 2-3 d.
CTM Tranz 2.0 28" - 2026 - matt black dviratis
- Turime: Sandėlyje
- Kiekis: 1vnt. Paskutinė prekė
- Gamintojas: CTM
- Prekės kodas: 226576
- Modelis: Tranz 2.0 28"
- EAN: 8585036094282
Prekės kaina
599.00€
3 x 199.67€Be PVM: 599.00€
Galimi pasirinkimai
| Bendra informacija | |
| Gamintojas | CTM |
| Rėmo spalva | Juoda |
| Tinka ūgiui | 185-205 cm |
| Rėmas ir komponentai | |
| Rėmas | ALU 6061, XL (21") |
| Rėmo medžiaga | Aliuminis |
| Šakė | SUNTOUR NEX HLO DS 63mm travel 700C |
| Balnelio stovas | CTM alu Ø31.6 x 400mm |
| Balnelis | CTM |
| Pavarų sistema | |
| Galinis pavarų perjungėjas | Shimano RD-M2000 |
| Galinis žvaigždžių blokas | Shimano CS-HG200 9 pavarų 11-34T |
| Grandinė | KMC X9 |
| Pavarų perjungimo rankenėlės | Shimano SLM2010/9 pavarų |
| Pedalai | Flat HF-896 DU bearing |
| Priekinis pavarų perjungėjas | Shimano FD-M2020 |
| Priekinis žvaigždžių blokas | Shimano FC-MT101, 36-22T |
| Pavarų skaičius | 18 |
| Stabdžių sistema | |
| Stabdžių tipas | Diskiniai hidrauliniai |
| Stabdžiai | Shimano MT200 hydraulic |
| Vairo sistema | |
| Vairas | CTM alloy 680mm 40mm rise |
| Vairo iškyša | CTM Alloy adj. 90mm 25.4 mm |
| Vairo kolonėlė | 1 1/8" DIA:28.6/44/30mm |
| Ratai | |
| Padangos | 28x1,75" |
| Ratlankiai | CTM 622X21, 32H, juodi |
| Stebulės | NOVATEC 32H DISC 6H juodos |
| Ratų dydis | 28 |