Romet Mustang M3 29" 2022 silver-grey
per 2-3 d.
-27%
Romet Mustang M3 29" 2022 silver-grey
- Turime: In Stock
- Gamintojas: ROMET
- Prekės kodas: 2229047
- Svoris: 18.05kg
- Modelis: Mustang M3 29"
- EAN: 5907782792312
Prekės kaina
519.00€
709.00€
3 x 173.00€Be PVM: 519.00€
Galimi pasirinkimai
| Bendra informacija | |
| Gamintojas | Romet |
| Rėmo spalva | Sidabrinė |
| Svoris | 14,4 kg |
| Rėmas ir komponentai | |
| Rėmas | Aliumininis (ALU 6061) X-lite; lenktas hidroformingo būdu, rėme paslėpti trosai |
| Rėmo medžiaga | Aliuminis |
| Šakė | SR Suntour XCT HLO 100 mm |
| Balnelio stovas | Romet aliumininis 31,6 mm 350 mm |
| Balnelis | Romet |
| Pavarų sistema | |
| Galinis pavarų perjungėjas | Shimano Alivio RDM-3100 Shadow |
| Galinis žvaigždžių blokas | Shimano CS-HG200 9 pavarų |
| Pavarų perjungimo rankenėlės | Shimano Altus SL-M2010 2 pavarų / Shimano Altus SL-M2010 9 pavarų |
| Pedalai | FP-971 aliumininiai |
| Priekinis pavarų perjungėjas | Shimano Altus FD-M2020 |
| Priekinis žvaigždžių blokas | Shimano FC-MT101 36/22T 170 mm |
| Pavarų skaičius | 18 |
| Stabdžių sistema | |
| Stabdžių tipas | Diskiniai |
| Stabdžiai | hidrauliniai diskiniai |
| Stabdžių diskai | Priekinis: Shimano SM-RT10 centerlock 160 mm; Galinis: Shimano SM-RT10 centerlock 160 mm |
| Vairo sistema | |
| Vairas | Romet aliumininis 720 mm 5' 31,8 mm |
| Vairo iškyša | Romet aliumininė 90 mm |
| Ratai | |
| Padangos | 29x2,1 |
| Ratlankiai | aliumininiai, dviguba sienelė (stiprinti) |
| Stebulės | Priekinė: Shimano HB-TX505 aliumininė; Galinė: Shimano FH-TX505 aliumininė |
| Ratų dydis | 29 |
Dviračio techninės specifikacijos
Rėmas: Aliumininis (ALU 6061) X-lite; lenktas hidroformingo būdu, rėme paslėpti trosai
Šakė: SR Suntour XCT HLO 100 mm
Pavarų skaičius: 18 pavarų
Pavarų perjungimo rankenėlės: Shimano Altus SL-M2010 2 pavarų / Shimano Altus SL-M2010 9 pavarų
Priekinis pavarų perjungėjas: Shimano Altus FD-M2020
Galinis pavarų perjungėjas: Shimano Alivio RDM-3100 Shadow
Priekinis žvaigždžių blokas: Shimano FC-MT101 36/22T 170 mm
Stabdžiai: hidrauliniai diskiniai
Stabdžių diskai: Priekinis: Shimano SM-RT10 centerlock 160 mm; Galinis: Shimano SM-RT10 centerlock 160 mm
Padangos: 292,1
Ratlankiai: aliumininiai, dviguba sienelė (stiprinti)
Įvorės: Priekinė: Shimano HB-TX505 aliumininė; Galinė: Shimano FH-TX505 aliumininė
Galinis žvaigždžių blokas: Shimano CS-HG200 9 pavarų
Vairas: Romet aliumininis 720 mm 5' 31,8 mm
Vairo iškyša: Romet aliumininė 90 mm
Balnelio laikiklis: Romet aliumininis 31,6 mm 350 mm
Balnelis: Romet
Pedalai: FP-971 aliumininiai
Svoris: 14,4 kg