CTM Suzzy 2.0 27.5" - 2026 - matt light pink dviratis
Nauja
per 2-3 d.
CTM Suzzy 2.0 27.5" - 2026 - matt light pink dviratis
- Turime: Sandėlyje
- Kiekis: 1vnt. Paskutinė prekė
- Gamintojas: CTM
- Prekės kodas: 226568
- Modelis: Suzzy 2.0 27.5"
- EAN: 8585036093810
Prekės kaina
620.00€
3 x 206.67€Be PVM: 620.00€
| Bendra informacija | |
| Gamintojas | CTM |
| Rėmo spalva | Rožinė |
| Rėmas ir komponentai | |
| Rėmas | ALU 6061, S |
| Rėmo medžiaga | Aliuminis |
| Šakė | Suntour XCT30, HLO DS 100 mm, 27,5" |
| Balnelio stovas | CTM aliuminis, Ø31.6 x 300 mm |
| Balnelis | CTM WMN CLOUD |
| Pavarų sistema | |
| Galinis pavarų perjungėjas | Shimano RD-M2000 |
| Galinis žvaigždžių blokas | Shimano CS-HG200, 9 pavaros (11–34T) |
| Grandinė | KMC X9 |
| Pavarų perjungimo rankenėlės | Shimano SLM2010, 9 pavaros |
| Pedalai | Flat HF-896, DU bearing |
| Priekinis pavarų perjungėjas | Shimano FD-M2020 |
| Priekinis žvaigždžių blokas | Shimano FC-MT101 (36-22T) |
| Pavarų skaičius | 18 |
| Stabdžių sistema | |
| Stabdžių tipas | Diskiniai hidrauliniai |
| Stabdžiai | Shimano MT200 hidrauliniai |
| Vairo sistema | |
| Vairas | CTM alloy, 680 mm, 31,8 mm, 20 mm rise |
| Vairo iškyša | CTM Alloy, 60 mm, 31,8 mm |
| Vairo kolonėlė | 1 1/8" (28.6/44/30 mm) |
| Ratai | |
| Padangos | 27,5 x 2,2" |
| Ratlankiai | CTM 584x21, 32H, juodi |
| Stebulės | NOVATEC 32H DISC 6H, juodos |
| Ratų dydis | 27.5 |