Ghost Lanao Universal 27.5“ Light Mint
Ghost Lanao Universal 27.5“ Light Mint
Prekės kaina
799.00€
3 x 266.33€Be PVM: 799.00€
Galimi pasirinkimai
| Bendra informacija | |
| Gamintojas | Ghost |
| Rėmo spalva | Mėlyna |
| Rėmas ir komponentai | |
| Rėmas | LANAO AL |
| Rėmo medžiaga | Aliuminis |
| Šakė | Rock Shox Judy TK R 100 mm |
| Balnelio stovas | Ghost SP DC1 31.6 mm |
| Balnelis | Selle Italia X-Base |
| Pavarų sistema | |
| Galinis pavarų perjungėjas | Shimano Alivio RD-M3100 9-S |
| Pavarų perjungimo rankenėlės | Shimano Alivio SL-M3100 |
| Priekinis pavarų perjungėjas | Shimano Altus FD-M370 |
| Stabdžių sistema | |
| Stabdžių tipas | Diskiniai |
| Stabdžiai | Tektro HD-M275 180 mm |
| Vairo sistema | |
| Vairas | Ground Fiftyone Dia. 31.8 mm 0/700 mm (XS) 0/720 mm (S) 0/740 mm (M) |
| Vairo iškyša | Ground Fiftyone Dia. 31.8 mm |
| Ratai | |
| Padangos | Mitas Ocelot 27x2.35 |
| Stebulės | Shimano FH-TX505 QR 135 mm. Shimano HB-TX505 QR 100 mm |
| Ratų dydis | 27.5 |