Cube Acid 200 Disc galactic'n'cyan 2025
per 2-3 d.
Cube Acid 200 Disc galactic'n'cyan 2025
- Turime: Sandėlyje
- Kiekis: 1vnt. Paskutinė prekė
- Gamintojas: Cube
- Prekės kodas: 851320
- Modelis: Acid 200
Prekės kaina
499.00€
3 x 166.33€Be PVM: 499.00€
Galimi pasirinkimai
| Bendra informacija | |
| Gamintojas | Cube |
| Rėmo spalva | Violetinė |
| Svoris | 9,4 kg |
| Maksimali apkrova (dviratininkas + dviratis + bagažo krovinys) | 40 kg |
| Pakuotės informacija | Length - 1.1m x Width - 0.23m x Height – 0.58m |
| Rėmas ir komponentai | |
| Rėmas | Aluminium Lite 6061 |
| Rėmo medžiaga | Aliuminis |
| Šakė | Rigid Alloy fork |
| Balnelio stovas | CUBE Aluminium Lite |
| Balnelis | CUBE Kid |
| Balnelio stovo užveržėjas | CUBE Varioclose, 31.8 mm |
| Pavarų sistema | |
| Galinis pavarų perjungėjas | Shimano RD-TY300, 7-Speed |
| Galinis žvaigždžių blokas | Sunrace MFM300.7, 13-34T |
| Grandinė | KMC Z8.3 |
| Miniklio velenas | Thun PASO-ML BSA |
| Pavarų perjungimo rankenėlės | Shimano SL-RS45, Revo Shift |
| Pedalai | CUBE Kid |
| Priekinis žvaigždžių blokas | Prowheel A105, 32T, 114 mm with Chainguard |
| Pavarų skaičius | 7 |
| Stabdžių sistema | |
| Stabdžių tipas | Diskiniai |
| Stabdžiai | Shimano BR-MT200, Hydr. Disc Brake (160/160) |
| Vairo sistema | |
| Vairas | CUBE Aluminium Lite, 560 mm |
| Vairo iškyša | CUBE Aluminium Lite |
| Vairo kolonėlė | CUBE A-Headset |
| Vairo rankenėlės | ACID Kids |
| Ratai | |
| Padangos | Meghna, 2.1 |
| Ratlankiai | CUBE DB29 |
| Galinė stebulė | CUBE Aluminium Disc 6-Bolt, 28H |
| Priekinė stebulė | CUBE Aluminium Disc 6-Bolt, 28H |
| Ratų dydis | 20 |
| Aksesuarai | |
| Skambutis | ACID |